سرور مجازی ابری

سرور مجازی ابری، ترکیبی از سرور فیزیکی و تکنولوژی مجازی سازی می باشند.به عبارتی می توان گفت که یک سرور ابری، سرور نسل جدیدی از سرورهاست با کیفیتی در حد سرور های اختصاصی، قیمتی کمتر از سرورهای اختصاصی و انعطاف پذیری بالاتری نسبت به همه انواع سرور های دیگر. هر سرور ابری به صورت فنی از دیگر سرور ها جداسازی شده و با اختصاص تمام منابع مورد نیاز به مشتری، کیفیت بالای استفاده از سرور را تأمین می نماید.سرور های مجازی ابری تا حدودی تمامی مزایای یک سرور اختصاصی و یک سرور مجازی (VPS) را دارا بوده و این امر به راهبر سرور این امکان را می دهد که جهت راه اندازی مجدد سرور و یا نصب مجدد سیستم عامل از راهکار اتوماسیون استفاده نماید.

storage
پلن اول
X11

389.000 تومان

ماهیانه

پلن دوم
PX11

444.000 تومان

ماهیانه

پلن سوم
X21

546.000 تومان

ماهیانه

پلن چهارم
PX21

771.000 تومان

ماهیانه

پلن پنجم
X31

989.500 تومان

ماهیانه

پلن ششم
PX31

1.388.000 تومان

ماهیانه

پلن هفتم
X41

1.775.000 تومان

ماهیانه

پلن هشتم
PX41

2.571.000 تومان

ماهیانه

پلن نهم
X51

3.997.000 تومان

ماهیانه

سوالات متداول

بنا بر سفارش خرید شما سیستم عامل های خانواده لینوکس و یا نسخه های مختلف ویندوز سرور قابل نصب می باشد.

بله شما در سرور مجازی دسترسی کامل داشته و میتوانید با نصب پنل مدیریتی دلخواه و کانفیگ آن به عنوان یک هاستینگ عمل نمایید و یا سایت های خود را در آن میزبانی نمایید.

بله شما همواره می توانید پلن خود را به راحتی به پلن های بالاتر ارتقا دهید.

مکان فیزیکی سرور شما به هیچ عنوان تاثیری بر روی درگاه بانکی و enamad ندارند. سرویس های ارائه شده ترافیک مستقیم با ایران داشته و از بروزترین سخت افزارها و سریعترین پورت بهره می برد که باعث سرعت بالا در بارگذاری سایت شما میشود مانند بسیاری از سایت ها که در ایران نیستند اما سرعت خوبی دارند اینستاگرام،گوگل و..

بعد از اینکه پسورد توسط شما تغییر کند کارشناسان سوپرهاست به آن دسترسی نخواهند داشت و در صورت فراموشی پسورد از جانب شما باید سرور مجدد راه اندازی گردد که باعث از دست رفتن داده ها میگردد لذا در حفظ آن کوشا باشید.

می توانید از طریق ناحیه کاربری و بخش تیکت ها سوالات قبل از خرید را با ما در میان بگذارید.