هاست سی پنل ایران

هاست سی پنل ایران به دلیل میزبانی در ایران  و استفاده از نیروی متخصص داخلی جهت کلیه ی امور پشتیبانی فنی کمتر از 5 درصد هزینه های تمام شده ی آن به صورت ارزی (دلاری) می باشد.همچنین از آنجا که اکثر استفاده کنندگان از جمله شما مشتری محترم احتمالا از ایران سایت خود را باز می کنید از لحاظ پهنای باند و ترافیک مصرفی هم تقریبا کمترین ارز ممکن از کشور خارج می شود.بنابراین می توان ادعا نمود که حمایت از این سرویس با کیفیت به نوعی حمایت از کالا و خدمات باکیفیت ایرانی است.این سرویس ها با این کیفیت که حتی بالاتر از بسیاری از خدمات ارائه شده ی خارج از کشور است رقیب سرسختی برای میزبانی خارج از کشور که موجب خروج ارز زیادی از کشور می شود خواهد بود.

هاست سی پنل ایران

سالیانه پرداخت کنید و از تخفیف ویژه بهره مند شوید. قیمت های ذیل بعد از اعمال تخفیف می باشند و دوره پرداخت به صورت ماهانه و سالانه می باشد.

چرا سوپر هاست؟

سرعت و عملکرد بالا

در تمامی سرویس های ارائه شده هاست سی پنل ایران از هارد های SSD استفاده شده است که سرعت و پایداری بسیار بالایی دارد.

بکاپ گیری

از تمامی هاست به صورت روز در میان بکاپ گرفته و در سروری جداگانه نگه داری می شود تا در صورت به وجود آمدن مشکل برای اطلاعات نگرانی نداشته باشید !

امنیت

اولین اولویت در سوپرهاست امنیت کاربران می باشد که با استفاده از تکنولوژی روز ، حداکثر امنیت رو برای تمامی کاربران فراهم کرده ایم.

گواهینامه SSL رایگان

ارائه SSL رایگان در تمامی سرویس های ارائه شده با استفاده از Let’s Encrypt که باعث افزایش امنیت می شود.

دامنه رایگان

در پرداخت های سالیانه می توانید از سوپر هاست یک دامنه IR رایگان به صورت سالیانه دریافت نمایید.

آپتایم بالا

تضمین آپتایم 99% بر روی تمامی سرویس ها که این یکی از ویژگی های سوپر هاست می باشد.

فهرست