هاست سی پنل آلمان 

سوپرهاست سرویسهای میزبانی وب لینوکس ( هاست لینوکس ) آلمان را با کنترل پنل سی پنل ( cPanel ) با وب سرور گرانقیمت لایت اسپید ( LiteSpeed ) ارائه میدهد. سرویس هاست لینوکس ابری آلمان دارای سیستم عامل لینوکس ابری می باشند که از مزایای آن میتوان به قابلیت مشاهده میزان مصرف لحظه ای و دوره ای وب سایت اشاره کرد . سیستم عامل لینوکس ابری به شما این امکان را میدهد که نسخه PHP مورد نیاز اسکریپت خود را مطابق ورژن های  5٫2 – 5٫3 –5٫4 – 5٫5 – 5٫6 – 7 – 7٫1 – 7٫2 به همراه ماژول های PHP مورد نیاز خود تنظیم نمایید تا اسکریپت و سیستم مدیریت محتوای شما در بهترین حالت ممکن اجرا شود در این سرویس با بهره گیری از تکنولوژی SSD و تحویل آنی سرویس و همچنین انتقال رایگان از سایر شرکت ها به ما انجام می پذیرد.

هاست سی پنل آلمان

با پرداخت سالیانه از تخفیفات در نظر گرفته شده بهره مند شوید. قیمت های ذیل بعد از اعمال تخفیف می باشند و دوره پرداخت به صورت ماهانه و سالانه می باشد.

چرا سوپر هاست؟

سرعت و عملکرد بالا

در تمامی سرویس های ارائه شده هاست سی پنل ایران از هارد های SSD استفاده شده است که سرعت و پایداری بسیار بالایی دارد.

بکاپ گیری

از تمامی هاست به صورت روز در میان بکاپ گرفته و در سروری جداگانه نگه داری می شود تا در صورت به وجود آمدن مشکل برای اطلاعات نگرانی نداشته باشید !

امنیت

اولین اولویت در سوپرهاست امنیت کاربران می باشد که با استفاده از تکنولوژی روز ، حداکثر امنیت رو برای تمامی کاربران فراهم کرده ایم.

گواهینامه SSL رایگان

ارائه SSL رایگان در تمامی سرویس های ارائه شده با استفاده از Let’s Encrypt که باعث افزایش امنیت می شود.

دامنه رایگان

در پرداخت های سالیانه می توانید از سوپر هاست یک دامنه IR رایگان به صورت سالیانه دریافت نمایید.

آپتایم بالا

تضمین آپتایم 99% بر روی تمامی سرویس ها که این یکی از ویژگی های سوپر هاست می باشد.

فهرست